Şehir Seçin

Lütfen size en yakın şehri seçin!

Hakkımızda

İzmir Güzeli Ajansı 15 Yıldır Sektörde Öncü!

İzmir Güzeli Ajansı, 15 yılı aşkın süredir İzmir ve İstanbul şubelerinde faaliyet göstererek, çocuk oyuncu, ana cast, ara cast ve yerel cast çalışmalarıyla sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.

Geniş Kadromuzla Sizin İçin Buradayız!

Ajansımız, güncel kayıtlı 10.000'den fazla çocuk, yetişkin ve yardımcı oyuncu kadrosuna sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. İster çocuk oyuncu arayışınız olsun, ister ana cast veya yardımcı oyuncu ihtiyacınız, İzmir Güzeli Ajansı olarak geniş kadromuzla her türlü projeye cevap verebilmekteyiz.

Profesyonel Sunumlarla Projelerinizi Taçlandırın!

Projelerinizi hayata geçirmek için talepleriniz doğrultusunda profesyonel video ve fotoğraf sunumlarıyla oyuncu teminini kolaylaştırıyoruz. İzmir Güzeli Ajansı olarak, projelerinizi en iyi şekilde temsil edecek oyuncuları seçerken titizlikle çalışıyor ve sektördeki yenilikleri takip ederek her projeye özel çözümler üretiyoruz.

Sizin Hikayenizi Bizimle Paylaşın!

Her proje, bir hikaye anlatır. Sizin hikayenizi en iyi şekilde anlatabilmek için buradayız. İzmir Güzeli Ajansı, deneyimli ve uzman kadrosuyla her projeye özel çözümler sunmak, projelerinizi bir adım öne taşımak için var gücüyle çalışmaktadır.

İletişimde Kalın, Hikayenizi Bizimle Yazın!

İzmir Güzeli Ajansı olarak, sizinle tanışmak ve projelerinizde birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz. İhtiyacınız olan oyuncu kadrosunu en uygun şekilde sağlamak, projelerinizi bir üst seviyeye taşımak için bizimle iletişime geçmeye hazır mısınız? İzmir Güzeli Ajansı, sizi bekliyor!

  • 15
  • +

Tecrübe

  • 12
  • K

Oyuncu Kadrosu

  • 10
  • K+

Proje

Kayıt Olma Sürecimiz Nasıl?

Kayıt Olma

Web sitemiz başvuru formu ya da sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçerek kaydınızı yaptırın.

Değerlendirme

Ekibimiz, başvurunuzu değerlendirmeye alacak. Uygun bulunan adaylar ajansımıza davet edilecek.

Reşit Olmayan Adaylar

Reşit olmayan adaylar adına, adayların ebeveynleri başvuru yapmalıdır.

Kayıt Ol
Oyuncularımızın Projelerinde Çalıştığı Firmalar

Oyunculuk Serüvenine Bizimle Başla

Başarıya Giden Yolda İlk Adımı Bizimle At, Hemen İletişime Geç!