Şehir Seçin

Lütfen size en yakın şehri seçin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sormak istediğiniz sorular için iletişime geçebilirsiniz

Yenileme, yapım firmalarına güncel sunumlarınızın yapılabilmesi için gereklidir, 6 ayda bir güncelleme çekimi yapmanız sağlıklıdır. Yenileme tarihlerini adaylar takip eder. Ajansı arayarak güncelleme randevusu talep edebilirsiniz. Bir (1) yılı aşkın sürede güncellemeye gelmeyen adayların, sima değişikliği sebebiyle sunumları durdurulur ve kayıtları sistemden silinir.

Yapımcıya sunum yaparken, adayın son fotoğraf çekim tarihini de belirtmek durumundayız. Bir yıl maalesef ki çok uzun bir süre ve adaylarda ister istemez çok fazla değişiklik oluyor. Önerimiz 6 ayda bir gelinmesidir. Bir yıl ise son süredir. Bir yılı aşkın süre güncelleme yapılmadığı takdirde adayın sunumları durdurulur ve kaydı silinir.

Ajanslara yalnızca eğitimli adaylar katılacaktır diye bir kaide söz konusu değildir. Ajanslar içinizdeki yeteneği keşfetmek için çalışırlar. Bununla beraber, ajansın kamera önü eğitimlerinden de faydalanabilirsiniz

Site üzerinden kayıt ol butonuna tıklayıp istenen bilgileri doldurabilirsiniz.

Ajansa kayıt için yaş sınırı yoktur. Ancak reşit olmayan kişilerin, kendileri adına ebeveynleri başvuru yapmalıdır.

Öncelikle yaş, tipolojik özellikleriniz ve belirttiğiniz yeteneklerinize göre kaydınız gerçekleştiriliyor ve sisteme giriş yapılıyor. Cast sorumlularımız uygun olduğunuz tüm projeler için yapımcılara sunumunuzu yapıyor ve adınız döndüğü takdirde deneme çekimi için sizlerle iletişim kuruyorlar. Bu noktada ajansın olduğu kadar adayın da sorumlulukları mevcut tabii. Adayların kendisini takip etmesini, 6 ayda bir düzenli fotoğraf güncellemesi yaptırmasını; saç/sakal/diş teli/gözlük gibi simaya çok etkileyen bir değişiklik olması durumunda 6 ayı beklemeden direkt gelmelerini bekliyoruz.

Ajansımıza mesai saatleri dahilinde 0232 422 00 66 ve 0541 421 20 84 irtibat numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz.